WTSC-10R0K-A3
מק"ט מוצר של DigiKey
595-WTSC-10R0K-A3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WTSC-10R0K-A3
תיאור
SINGLE-COIL CIRCLE BASE WIRELESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 סליל, 2 שכבות 10µH סלילי טעינה אלחוטית משדר ‎75mOhm מקס'
קטגוריה
השראות
10µH
יצרן
Signal Transformer
טולרנס
±10%
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎75mOhm מקס'
אריזה
תיבה
דירוג זרם (אמפר)
4A
סטטוס החלק
פעיל
(Isat) זרם - רוויה
6A
פונקציה
משדר
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C