EFM32TG840F32-D-QFN64R
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFM32TG840F32-D-QFN64RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFM32TG840F32-D-QFN64R
תיאור
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 Tiny Gecko רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎32KB (32K × 8)‎ FLASH ‎64-QFN (9×9)‎
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎4K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.98V ~ 3.8V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 8x12b SAR; D/A 1x12b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M3
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
32MHz