EFR32BG12P432F1024GM48-C
מק"ט מוצר של DigiKey
336-4223-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32BG12P432F1024GM48-C
תיאור
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU 802.15.4, Bluetooth Bluetooth v5.0 2.4GHz ‎48-VFQFN‏, פדים חשופים
קטגוריה
רגישות
-95dBm
יצרן
גודל זיכרון
1MB Flash, 256kB RAM
סדרה
ממשקים טוריים
C‏2‏I‏, S‏2‏I‏, SPI‏, UART‏
אריזה
מגש
GPIO
31
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.8V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
זרם - קליטה
8.4mA ~ 10mA
סוג
TxRx + MCU
זרם - שידור
8.5mA ~ 35.3mA
סטנדרד/משפחת RF
802.15.4, Bluetooth
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C