EFR32BG24B220F1024IM48-B
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFR32BG24B220F1024IM48-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32BG24B220F1024IM48-B
תיאור
IC RF TXRX+MCU BLE 48QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU Bluetooth 2.4GHz ‎48-VFQFN‏, פדים חשופים
קטגוריה
רגישות
-105.7dBm
יצרן
גודל זיכרון
1MB Flash, 128kB RAM
סדרה
ממשקים טוריים
ADC‏, C‏2‏I‏, S‏2‏I‏, SPI‏, IrDA‏, UART‏, USART‏
אריזה
מגש
GPIO
32
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
זרם - קליטה
4.4mA ~ 8.6mA
זרם - שידור
5mA ~ 160mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C