EFR32MG24A010F1024IM40-BR
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFR32MG24A010F1024IM40-BRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32MG24A010F1024IM40-BR
תיאור
IC RF TXRX+MCU BLE 40QFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.3 2.4GHz ‎40-VFQFN‏, פדים חשופים
קטגוריה
רגישות
-94.8dBm
יצרן
גודל זיכרון
1024kB Flash, 128kB RAM
סדרה
ממשקים טוריים
ADC‏, GPIO‏, C‏2‏I‏, S‏2‏I‏, SPI‏, IrDA‏, UART‏
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
GPIO
26
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
זרם - קליטה
4.4mA ~ 5.1mA
סוג
TxRx + MCU
זרם - שידור
5mA ~ 19.1mA
סטנדרד/משפחת RF
Bluetooth
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)