EFR32MG24A020F1024IM48-BR
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFR32MG24A020F1024IM48-BRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32MG24A020F1024IM48-BR
תיאור
IC RF TXRX+MCU BLE 48QFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.3 2.4GHz ‎48-VFQFN‏, פדים חשופים
גודל זיכרון
1024kB Flash, 128kB RAM
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
GPIO
32
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
זרם - קליטה
4.4mA ~ 5.1mA
זרם - שידור
5mA ~ 156.8mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)