EFR32MG24A420F1536IM48-BR
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFR32MG24A420F1536IM48-BRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32MG24A420F1536IM48-BR
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.3 2.4GHz ‎48-VFQFN‏, פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
רגישות
-94.8dBm
יצרן
גודל זיכרון
1536kB Flash, 256kB RAM
סדרה
ממשקים טוריים
ADC‏, GPIO‏, C‏2‏I‏, S‏2‏I‏, SPI‏, IrDA‏, UART‏
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
GPIO
32
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
זרם - קליטה
4.4mA ~ 5.1mA
זרם - שידור
5mA ~ 156.8mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)