EFR32MG24B010F1536IM40-B
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFR32MG24B010F1536IM40-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32MG24B010F1536IM40-B
תיאור
IC RF TXRX+MCU BLE 40QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.3 2.4GHz ‎40-VFQFN‏, פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EFR32MG24B010F1536IM40-B דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
גודל זיכרון
1536kB Flash, 256kB RAM
אריזה
מגש
GPIO
26
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
זרם - קליטה
4.4mA ~ 5.1mA
זרם - שידור
5mA ~ 19.1mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)