EFR32MG24B120F1536IM48-B
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFR32MG24B120F1536IM48-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32MG24B120F1536IM48-B
תיאור
IC RF TXRX+MCU BLE 48QFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.3 2.4GHz ‎48-VFQFN‏, פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EFR32MG24B120F1536IM48-B דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
גודל זיכרון
1536kB Flash, 256kB RAM
אריזה
מגש
GPIO
28
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
זרם - קליטה
4.4mA ~ 5.1mA
זרם - שידור
5mA ~ 156.8mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)