TANGO44/1M/LL/MMCXM/RA/S/19
מק"ט מוצר של DigiKey
1679-TANGO44/1M/LL/MMCXM/RA/S/19-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TANGO44/1M/LL/MMCXM/RA/S/19
תיאור
5G/4G & WI-FI THROUGH HOLE MOUNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.155GHz, 3.116GHz, 3.95GHz G‏4‏, G‏5‏, GPS‏, GSM‏, Wi-Fi‏ כיפה אנטנות RF 410MHz ~ 1.9GHz, 433MHz ~ 5.8GHz, 2GHz ~ 5.9GHz MMCX זכר הרכבת בורג
קטגוריה
סוג אנטנה
כיפה
יצרן
Siretta Ltd
מספר הפסים
3
סדרה
הספק - מקס'
50 W
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
כבל - 1 מ'
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
MMCX זכר
סטנדרד/משפחת RF
סלולר, ניווט, WiFi
הגנת חדירות
IP67
קבוצת תדרים
פס רחב
סוג ההרכבה
הרכבת בורג
תדר (מרכזי/פס)
1.155GHz, 3.116GHz, 3.95GHz
גובה (מקס')
0.906‏ אינץ' (23.00‏ מ"מ)
תחום תדרים
410MHz ~ 1.9GHz, 433MHz ~ 5.8GHz, 2GHz ~ 5.9GHz