SIT1532AC-J5-DCC-32.768E | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz XO (סטנדרטי) LVCMOS מתנד 1.2V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SIT1532AC-J5-DCC-32.768E דגמים |
קטגוריה | יציבות התדר +75ppm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -10°C ~ 70°C |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 1.3µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 4-UFBGA, CSPBGA |
מהוד בסיס | מארז ההתקן של הספק CSP-4 (.84x1.54) |
סוג | גודל / מידה אורך 0.061 אינץ' x רוחב 0.033 אינץ' (1.54 מ"מ x 0.84 מ"מ) |
תדר | גובה - מקובע (מרבי) 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |
יציאה LVCMOS | מספר מוצר בסיס |
מתח - הספקה 1.2V ~ 3.63V |