SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-1313-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-1313-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-1313-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
תיאור
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.2V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
מודלים EDA/CAD
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
+75ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.3µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, CSPBGA
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CSP‏-4‏ (.84‏x‏1.54‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.061‏ אינץ' x‏ רוחב 0.033‏ אינץ' (1.54 מ"מ x‏ 0.84‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
יציאה
‎LVCMOS‎
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.2V ~ 3.63V