SIT1532AC-J5-DCC-32.768S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 12,100
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.2V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Footprint and BOM reduction
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT1532AC-J5-DCC-32.768S
מק"ט מוצר של DigiKey
SIT1532AC-J5-DCC-32.768S-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1532AC-J5-DCC-32.768S
תיאור
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SIT1532AC-J5-DCC-32.768S דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±75ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.3µA
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, CSPBGA
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CSP‏-4‏ (.84‏x‏1.54‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.061‏ אינץ' x‏ רוחב 0.033‏ אינץ' (1.54 מ"מ x‏ 0.84‏ מ"מ)
יציאה
‎LVCMOS‎
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.2V ~ 3.63V