SIT1532AI-J4-D26-32.768D
מק"ט מוצר של DigiKey
SIT1532AI-J4-D26-32.768DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SIT1532AI-J4-D26-32.768DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SIT1532AI-J4-D26-32.768DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1532AI-J4-D26-32.768D
תיאור
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) NanoDrive™ מתנד 1.2V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
מודלים EDA/CAD
SIT1532AI-J4-D26-32.768D דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±100ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.4µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, CSPBGA
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CSP‏-4‏ (.84‏x‏1.54‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.061‏ אינץ' x‏ רוחב 0.033‏ אינץ' (1.54 מ"מ x‏ 0.84‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
יציאה
NanoDrive™
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.2V ~ 3.63V