SIT1533AC-H5-D93-32.768E
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-30148-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-30148-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-30148-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1533AC-H5-D93-32.768E
תיאור
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) NanoDrive™ מתנד 1.2V ~ 3.63V ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
SIT1533AC-H5-D93-32.768E דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±75ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.3µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏2‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
יציאה
NanoDrive™
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.2V ~ 3.63V