SIT1533AC-H5-DCC-32.768G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz XO (סטנדרטי) LVCMOS מתנד 1.5V ~ 3.63V 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SIT1533AC-H5-DCC-32.768G דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.5V ~ 3.63V |
יצרן | יציבות התדר +75ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -10°C ~ 70°C |