SIT1533AC-H5-DCC-32.768G
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-1515-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-1515-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-1515-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1533AC-H5-DCC-32.768G
תיאור
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.5V ~ 3.63V ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
SIT1533AC-H5-DCC-32.768G דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.5V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
+75ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C