SIT1533AI-H4-AA2-32.768G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz XO (סטנדרטי) NanoDrive™ מתנד 1.5V ~ 3.63V ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.