SIT1552AI-JE-D14-32.768E
מק"ט מוצר של DigiKey
SIT1552AI-JE-D14-32.768E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1552AI-JE-D14-32.768E
תיאור
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ NANODRV
תיאור מפורט
32.768 kHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה NanoDrive™ מתנד 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
מודלים EDA/CAD
SIT1552AI-JE-D14-32.768E דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±5ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.52µA
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, CSPBGA
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CSP‏-4‏ (.84‏x‏1.54‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.061‏ אינץ' x‏ רוחב 0.033‏ אינץ' (1.54 מ"מ x‏ 0.84‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
יציאה
NanoDrive™
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.5V ~ 3.63V