SIT1552AI-JE-DCC-32.768D זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 34,034
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה ‎LVCMOS‎ מתנד 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Footprint and BOM reduction
BLE power savings part 1
SIT1552AI-JE-DCC-32.768D
מק"ט מוצר של DigiKey
SIT1552AI-JE-DCC-32.768D-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1552AI-JE-DCC-32.768D
תיאור
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SIT1552AI-JE-DCC-32.768D דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±5ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.52µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, CSPBGA
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CSP‏-4‏ (.84‏x‏1.54‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.061‏ אינץ' x‏ רוחב 0.033‏ אינץ' (1.54 מ"מ x‏ 0.84‏ מ"מ)
יציאה
‎LVCMOS‎
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.5V ~ 3.63V