SIT1552AI-JF-DCC-32.768D
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-1242-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-1242-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-1242-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1552AI-JF-DCC-32.768D
תיאור
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
תיאור מפורט
32.768 kHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה ‎LVCMOS‎ מתנד 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
מודלים EDA/CAD
SIT1552AI-JF-DCC-32.768D דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.5V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±10ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C