SIT1602AI-72-33E-25.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT1602AI-72-33E-25.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1602AI-72-33E-25.000000
תיאור
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.5mA