SIT1602BI-11-18E-48.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT1602BI-11-18E-48.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1602BI-11-18E-48.000000
תיאור
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.1mA