SIT1602BI-72-18N-33.333330
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT1602BI-72-18N-33.333330-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1602BI-72-18N-33.333330
תיאור
MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33.33333 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 1.8V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.1mA