SIT1602BI-72-33S-12.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT1602BI-72-33S-12.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1602BI-72-33S-12.000000
תיאור
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.5mA