SIT1618AA-22-33S-25.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT1618AA-22-33S-25.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT1618AA-22-33S-25.000000
תיאור
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.7mA