SIT2024BI-S3-33N-57.272727
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT2024BI-S3-33N-57.272727-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT2024BI-S3-33N-57.272727
תיאור
OSC MEMS XO 57.272727 SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
57.272727 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V SC-74A, SOT-753
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
יציבות התדר
±50ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA
אריזה
פס
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
סוג
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
תדר
גודל / מידה
אורך 0.114‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.90 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
יציאה
LVCMOS,‏ LVTTL
גובה - מקובע (מרבי)
0.057‏ אינץ' (1.45‏ מ"מ)
מתח - הספקה
3.3V