SIT2024BM-S1-33E-40.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT2024BM-S1-33E-40.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT2024BM-S1-33E-40.000000
תיאור
MEMS OSC XO40MHZ SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה SC-74A, SOT-753
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA