SIT3807AI-23-18NH-12.288000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT3807AI-23-18NH-12.288000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT3807AI-23-18NH-12.288000
תיאור
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.288 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.8V ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±50ppm
יצרן
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±200ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
31mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
יציאה
‎LVCMOS‎
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
מתח - הספקה
1.8V