SIT3808AC-D2-33NH-24.576000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT3808AC-D2-33NH-24.576000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT3808AC-D2-33NH-24.576000
תיאור
MEMS OSC VCXO 24.5760MHZ LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.576 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V ‎6-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±170ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
33mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
יציאה
LVCMOS,‏ LVTTL
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מתח - הספקה
3.3V