SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000X זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
56.8 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000X
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000X
תיאור
MEMS OSC XO56.8MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציבות התדר
±10ppm
יצרן
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±1585ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
33mA
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
יציאה
LVCMOS,‏ LVTTL
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - הספקה
3.3V