SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-1116-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-1116-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-1116-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
תיאור
MEMS OSC DCXO 81.9200MHZ LVCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
81.92 MHz DCXO LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 2.5V ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±10ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
34mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVCMOS,‏ LVTTL
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.5V