SIT5001AI-2E-33N0-24.000000X
מק"ט מוצר של DigiKey
SIT5001AI-2E-33N0-24.000000XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SIT5001AI-2E-33N0-24.000000XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SIT5001AI-2E-33N0-24.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5001AI-2E-33N0-24.000000X
תיאור
MEMS OSC TCXO 24.0000MHZ LVCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה ‎LVCMOS‎ מתנד 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
יציבות התדר
±5ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
33mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
‎LVCMOS‎
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V