SIT5021AC-2DE-33E-81.920000Y
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-30981-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-30981-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-30981-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5021AC-2DE-33E-81.920000Y
תיאור
MEMS OSC TCXO 81.9200MHZ LVDS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
81.92 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±5ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
55mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
35mA
יציאה
LVDS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V