SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000X
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-30176-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-30176-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-30176-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000X
תיאור
MEMS OSC VCTCXO 200.0000MHZ LVDS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 MHz מתנד גביש מבוקר מתח מקוזז השפעת טמפרטורה (VCTCXO) LVDS מתנד 3.3V ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±12.5ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
55mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
35mA
מתח - הספקה
3.3V
מספר מוצר בסיס
יציבות התדר
±5ppm