SIT5021AI-2DE-25E-50.000000X
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-30178-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-30178-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-30178-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5021AI-2DE-25E-50.000000X
תיאור
MEMS OSC TCXO 50.0000MHZ LVDS
תיאור מפורט
50 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±5ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
55mA
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
35mA
יציאה
LVDS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.5V