SIT5021AI-2DE-33VM156.250000X | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC VCTCXO 156.2500MHZ LVDS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 156.25 MHz מתנד גביש מבוקר מתח מקוזז השפעת טמפרטורה (VCTCXO) LVDS מתנד 3.3V 6-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | תחום משיכה אבסולוטי (APR) ±25ppm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 55mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 6-SMD, ללא מוליכים |
מהוד בסיס | מארז ההתקן של הספק SMD-6 (5x7) |
סוג | גודל / מידה אורך 0.276 אינץ' x רוחב 0.197 אינץ' (7.00 מ"מ x 5.00 מ"מ) |
תדר | גובה - מקובע (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |
יציאה LVDS | זרם - הספקה (השבתה) (מקס') 35mA |
מתח - הספקה 3.3V | מספר מוצר בסיס |
יציבות התדר ±5ppm |