SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 250 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה LVDS מתנד 3.3V 6-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציבות התדר ±5ppm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 55mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 6-SMD, ללא מוליכים |
מהוד בסיס | מארז ההתקן של הספק SMD-6 (3.2x5) |
סוג | גודל / מידה אורך 0.197 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (5.00 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
תדר | גובה - מקובע (מרבי) 0.031 אינץ' (0.80 מ"מ) |
יציאה LVDS | זרם - הספקה (השבתה) (מקס') 35mA |
מתח - הספקה 3.3V | מספר מוצר בסיס |