SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-30190-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-30190-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-30190-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
תיאור
MEMS OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS
תיאור מפורט
250 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה LVDS מתנד 3.3V ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±5ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
55mA
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
35mA
מתח - הספקה
3.3V