SIT8008BI-11-YYS-33.333000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8008BI-11-YYS-33.333000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8008BI-11-YYS-33.333000
תיאור
OSC MEMS XO 33.333000MHZ SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33.333 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 1.62V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.62V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.5mA