SIT8008BI-22-YYE-25.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8008BI-22-YYE-25.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8008BI-22-YYE-25.000000
תיאור
OSC MEMS XO 25.0000MHZ SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 1.62V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.62V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.5mA
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFN‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
HCMOS, ‏LVCMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
4.2mA