SIT8008BI-81-33E-100.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8008BI-81-33E-100.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8008BI-81-33E-100.000000
תיאור
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, ‏LVCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.5mA
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFN‏-4‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
יציאה
HCMOS, ‏LVCMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
4.2mA