SIT8021AI-J4-18S-16.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8021AI-J4-18S-16.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8021AI-J4-18S-16.000000
תיאור
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.8V מצב המתנה (הדממה) 4-UFBGA, CSPBGA
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±100ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C