SIT8021AI-J4-18S-24.000000E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
SiTime
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
24 MHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 1.8V מצב המתנה (הדממה) 4-UFBGA, CSPBGA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Footprint and BOM reduction
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT8021AI-J4-18S-24.000000E
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-1360-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8021AI-J4-18S-24.000000E
תיאור
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
יציבות התדר
±100ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
130µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, CSPBGA
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CSP‏-4‏ (.84‏x‏1.54‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.061‏ אינץ' x‏ רוחב 0.033‏ אינץ' (1.54 מ"מ x‏ 0.84‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
פונקציה
מצב המתנה (הדממה)
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
1.3µA
יציאה
‎LVCMOS‎
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.8V