SIT8924AA-72-33E-50.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8924AA-72-33E-50.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8924AA-72-33E-50.000000
תיאור
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA