SIT8924BA-13-33E-25.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8924BA-13-33E-25.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8924BA-13-33E-25.000000
תיאור
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±50ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA
אריזה
פס
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFN‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVCMOS,‏ LVTTL
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V