SIT8924BA-22-33E-8.192000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8924BA-22-33E-8.192000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8924BA-22-33E-8.192000
תיאור
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.192 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA
אריזה
פס
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFN‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVCMOS,‏ LVTTL
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V