SIT9120AI-1C1-33E156.250000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9120AI-1C1-33E156.250000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9120AI-1C1-33E156.250000
תיאור
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
69mA