SIT9120AI-2C2-XXE100.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9120AI-2C2-XXE100.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9120AI-2C2-XXE100.000000
תיאור
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.25V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
55mA