SIT9121AC-2D1-33E114.28500
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9121AC-2D1-33E114.28500-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9121AC-2D1-33E114.28500
תיאור
MEMS OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
114.285 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
55mA